Priligy Generický Dapoxetine


 • Generic Strattera
 • Priligy Všeobecná účinná látka dapoxetínu. Predpokladá sa, že ste oboznámení s požadovanou dávkou dapoxetínu a možnými vedľajšími účinkami. Dôrazne odporúčame, aby ste okamžite kontaktovali svojho lekára v prípade komplikácií s Generic Priligy.Priligy Predaj - garantujeme vám výnimočnú kvalitu Generic Priligy - liek dapoxetín, ktorý sa predáva prostredníctvom našich webových stránok.
  Privacy

  Priligy Generický Dapoxetine 60mg

  výrobok dávkovanie MNOŽSTVO Za cena objednať
  Priligy Generický Dapoxetine60mg4 Pilulky€9.95€39.82
  Priligy Generický Dapoxetine60mg8 Pilulky€8.85€70.78
  Priligy Generický Dapoxetine60mg12 Pilulky€7.96€95.56
  Priligy Generický Dapoxetine60mg16 Pilulky€7.85€125.64
  Priligy Generický Dapoxetine60mg32 Pilulky + 2 Prémia€7.30€233.59
  Priligy Generický Dapoxetine60mg60 Pilulky + 4 Prémia€7.02€421.17

  Späť na začiatok
  Priligy Diskusia Všeobecný účel
  Dapoxetín patrí do triedy liekov nazývaných selektívne inhibítory spätného vychytávania serotonínu a používa sa na liečbu predčasnej ejakulácie. Na tejto stránke nájdete Priligy 60mg, prezrite si tento web a dozviete sa viac o Priligy 60 Mg Cena.

  Dávkovanie a podávanie
  Odporúčaná dávka Dapoxetínu je 30 mg. Malo by sa užívať hodinu pred sexuálnou aktivitou. Neužívajte Dapoxetín viac ako raz denne.

  Opatrenia
  Skôr ako začnete užívať Dapoxetin, poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom o vašich alergiách. Starší ľudia môžu byť citlivejší na možné vedľajšie účinky lieku.

  Cons-indikácia
  Tento liek by nemali užívať ženy ani deti, ani pacienti, u ktorých sa vyskytla reakcia z precitlivenosti na Dapoxetín.

  Možné vedľajšie účinky
  Možné vedľajšie účinky zahŕňajú nadmerné únavu, nevoľnosť alebo vracanie, žltnutie očí alebo pokožky, zníženie chuti do jedla, hnačka, spláchnutie atď. Mnohí ľudia používajúci tento liek nemajú žiadne závažné vedľajšie účinky. Váš lekár Vám predpísal tento liek, pretože prínos pre Vás je väčší ako riziko možných vedľajších účinkov. Veľmi závažná alergická reakcia na tento liek je nepravdepodobná, ale ak sa vyskytne, vyhľadajte okamžitú lekársku pomoc. Ďalšie podrobnosti získate od svojho lekára alebo lekárnika.

  Lieková interakcia
  Kontaktujte svojho lekára alebo lekárnika.

  Zmeškaná dávka
  Dapoxetín sa používa podľa potreby, takže pravdepodobne nebudete mať dávkovanie.

  predávkovať
  Ak si myslíte, že ste užívali príliš veľa z tohto lieku, vyhľadajte lekársku pomoc. Príznaky predávkovania môžu zahŕňať: potenie, extrémnu extrémnu nervozitu, rýchly / nepravidelný tlkot srdca, bolesť na hrudníku, záchvaty.

  Priligy 30 mg skladovanie
  Udržujte pri izbovej teplote medzi 15 a 30 stupňov C (59 a 86 stupňov Fahrenheita). Skladujte nádobu tesne uzavretú mimo dosahu detí. Neuchovávajte liek v kúpeľni.

  Dementi
  Poskytujeme iba všeobecné informácie o liekoch, ktoré nezahŕňajú všetky oblasti, možnú všestrannosť liekov alebo preventívne opatrenia. Informácie na lokalite nie je možné použiť na osobnú liečbu a osobnú diagnostiku. Akékoľvek konkrétne pokyny pre konkrétneho pacienta by mali byť konzultované so svojím poradcom v oblasti zdravotnej starostlivosti alebo so svojím lekárom zodpovedným za prípad. Odmietame akýkoľvek odkaz na nepopierateľný charakter týchto informácií a chyby, ktoré môžu obsahovať. Nie sme zodpovední za žiadnu priamu, nepriamu, špeciálnu alebo inú nepriamu škodu v dôsledku akéhokoľvek použitia informácií na tejto stránke a tiež dôsledkov samošetrenia.

  Upozorňujeme, že dodávame všetky lieky z Indie, kde sú vyrobené. Zvyčajne neexistuje absolútne žiadny problém s colnými úradmi v Írsku prijímať lieky zo zahraničia.

  Stránky blogu