Generický Propecia


 • Generic Strattera
 • Propecia / Finasteride zabraňuje konverzii testosterónu na dihydrotestosterón (DHT) v tele. RrnrnPropecia sa používa na liečbu mužského modelu vypadávanie vlasov na vrchole a prednej strednej oblasti hlavy. Muž vypadávanie vlasov je bežným stavom, v ktorom muži prežívajú stenčenie vlasov na pokožke hlavy. Často to vedie k ustupujúcej vlasovej línii a / alebo pleteniu na vrchu hlavy. Propecia je určená len pre mužov a nemala by byť používaná ženami ani deťmi. Propecia Predaj na predajbezreceptu.sk!
  Privacy

  Generický Propecia 1mg

  výrobok dávkovanie MNOŽSTVO Za cena objednať
  Generický Propecia1mg30 Pilulky€1.52€45.56
  Generický Propecia1mg60 Pilulky€1.17€70.09
  Generický Propecia1mg90 Pilulky€1.12€100.76

  Späť na začiatok
  Tu uvedené zdravotné a lekárske informácie sú len na všeobecné účely a nenahrádzajú odbornosť a úsudok vášho lekára alebo iného zdravotníckeho pracovníka. Nemali by sa chápať tak, že naznačujú, že používanie tohto lieku je pre Vás bezpečné, vhodné alebo účinné. Vždy sa poraďte so svojím lekárom skôr, než začnete používať tento liek alebo akékoľvek iné lieky.

  Propecia Skusenosti nikdy nesmie užívať žena alebo dieťa. Finasterid sa môže absorbovať cez kožu a ženy alebo deti by nemali mať povolené nakladať s tabletami Propecia. Pred podaním Propecie povedzte svojmu lekárovi, ak ste niekedy mali alergickú reakciu na finasterid alebo na podobný liek nazývaný dutasterid (Avodart). Napriek tomu, že Propecia nie je určená na použitie ženami, tento liek môže spôsobiť vrodené chyby, ak je žena vystavená počas gravidity. Tablety Propecia by nemali manipulovať žena, ktorá je tehotná alebo môže otehotnieť. Tablety Propecia sú potiahnuté a zabraňujú kontaktu s aktívnou zložkou počas bežnej manipulácie za predpokladu, že tablety nie sú rozbité alebo rozdrvené. Ak žena náhodou príde do styku s týmto liekom z rozbitých alebo rozdrvených tabliet, okamžite umyte oblasť mydlom a vodou. Okamžite zavolajte lekára, ak spozorujete akékoľvek hrudky, bolesť, výtok z bradavky alebo iné zmeny prsníkov. Môžu to byť príznaky rakoviny prsníka u mužov.

  Ak máte akýkoľvek z týchto príznakov alergickej reakcie, získajte pohotovostnú lekársku pomoc:
  žihľavka; ťažké dýchanie; opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla. Okamžite zavolajte lekára, ak spozorujete akékoľvek hrudky, bolesť, výtok z bradavky alebo iné zmeny prsníkov. Tieto môžu byť príznaky rakoviny prsníka u mužov. Niektoré závažné vedľajšie účinky na Propeciu môžu zahŕňať: poranenie, ako by ste mohli vynechať, rnrnswelling v rukách alebo nohách, rnrnpain v semenníkoch, rnrnimpotence, strata záujmu o sex, alebo problémy s orgazmom; normálna ejakulácia, pľuzgiere alebo citlivosť na prsiach, rnrindizziness, slabosť, rnrnheadache, rnrnrunny nos; orrnrnskin vyrážka.

  Vezmite Propeciu presne tak, ako Vám predpísal lekár. Neberte ho vo väčších množstvách alebo dlhšie, ako je odporúčané. Postupujte podľa pokynov na vašej etikete predpisu. RrnrnPrijať tento liek s plným pohárom vody.rnrnPropecia sa môže užívať s jedlom alebo bez jedla. Nie je dôležité používať Propeciu pravidelne, aby ste získali čo najväčší úžitok. Možno budete musieť užívať Propeciu denne tri mesiace alebo dlhšie, než uvidíte prínos. Propecia môže dlhodobo pracovať len vtedy, ak ju budete pokračovať. Ak vám liek počas dvanástich mesiacov nepracoval, je nepravdepodobné, že by ďalšia liečba bola užitočná. Ak prestanete užívať Propeciu, pravdepodobne stratíte vlasy, ktoré ste získali do 12 mesiacov od ukončenia liečby. Mali by ste to diskutovať so svojím lekárom. Uchovávajte Propeciu pri izbovej teplote ďaleko od vlhkosti, tepla a svetla. Fľašu udržiavajte tesne uzavretú, keď ju nepoužívate.

  Stránky blogu