Kamagra Oral Jelly


 • Generic Strattera
 • Kamagra Oral Jelly uvoľňuje svaly a zvyšuje prietok krvi do určitých oblastí tela. Sildenafil pod názvom kamagra Oral Jelly sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie (impotencie) u mužov. Ďalšou značkou sildenafilu je Revatio, ktorý sa používa na liečbu pľúcnej arteriálnej hypertenzie a zlepšuje telesnú výkonnosť mužov a žien. Neužívajte Kamagra žalúdočnú želé a zároveň užívajte Revatio, pokiaľ Vám to Váš lekár nepovie. Kamagra Oral Jelly Predaj na predajbezreceptu.sk!
  Privacy

  Kamagra Oral Jelly 100mg

  výrobok dávkovanie MNOŽSTVO Za cena objednať
  Kamagra Oral Jelly100mg16 Pilulky + 4 Prémia€3.62€57.89
  Kamagra Oral Jelly100mg22 Pilulky + 8 Prémia€3.73€82.01
  Kamagra Oral Jelly100mg48 Pilulky + 12 Prémia€3.33€159.81
  Kamagra Oral Jelly100mg70 Pilulky + 20 Prémia€2.97€208.06
  Kamagra Oral Jelly100mg100 Pilulky + 20 Prémia€2.60€260.00

  Späť na začiatok
  Tu uvedené zdravotné a lekárske informácie sú len na všeobecné účely a nenahrádzajú odbornosť a úsudok vášho lekára alebo iného zdravotníckeho pracovníka. Nemali by sa chápať tak, že naznačujú, že používanie tohto lieku je pre Vás bezpečné, vhodné alebo účinné. Vždy sa poraďte so svojím lekárom skôr, než začnete používať tento liek alebo akékoľvek iné lieky.

  Neužívajte Kamagra Oral Jelly, ak užívate aj nitrátový liek na bolesť na hrudníku alebo srdcové problémy. Zahŕňa nitroglycerín (Nitrostat, Nitrolingual, Nitro-Dur, Nitro-Bid a ďalšie), izosorbid dinitrát (Dilatrát-SR, Isordil, Sorbitrát) a izosorbidmononitrát (Imdur, ISMO, Monoket). Dusičnany sa nachádzajú aj v niektorých rekreačných liečivách, ako je amylnitrát alebo dusitany ("poppers"). Užívanie Kamagra perorálnej želé s nitrátovým liekom môže spôsobiť vážne zníženie krvného tlaku, čo vedie k mdlobu, mŕtvici alebo srdcovým príhodám. Počas sexuálnej aktivity, ak sa stanete závratom alebo nevoľnosťou alebo máte bolesť, necitlivosť alebo brnenie v hrudníku, paží, krku alebo čeluste, okamžite zastavte a zavolajte svojho lekára. Mohli by ste mať vážny vedľajší účinok kameralovej perorálnej želé.
  Neužívajte Kamagra žalúdku viac ako raz denne. Nechajte medzi dávkami prejsť 24 hodín. Ak je erekcia bolestivá alebo trvá dlhšie ako 4 hodiny, vyhľadajte lekársku pomoc. Predĺžená erekcia (priapizmus) môže penis poškodiť.

  Kamagra Oral Jelly môže znížiť prietok krvi k optickému nervu oka a spôsobiť náhlu stratu videnia. Toto sa vyskytlo u malého počtu ľudí, ktorí užívali Kamagra Oral Jelly, z ktorých väčšina mala aj ochorenie srdca, cukrovku, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol alebo niektoré už existujúce problémy s očami a u tých, ktorí fajčia alebo sú starší ako 50 rokov , Nie je jasné, či je orálna želí Kamagra skutočnou príčinou straty zraku.
  Zastavte používanie Kamagra perorálnej želé a získajte okamžitú lekársku pomoc, ak máte náhlu stratu zraku.

  Ak máte akýkoľvek z týchto príznakov alergickej reakcie, získajte pohotovostnú lekársku pomoc: žihľavka; ťažké dýchanie; opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla. Počas sexuálnej aktivity, ak sa stanete závratom alebo nevoľnosťou alebo máte bolesť, necitlivosť alebo brnenie v hrudníku, paží, krku alebo čeluste, okamžite zastavte a zavolajte svojho lekára. Mohli by ste mať vážne Kamagra Oral Jelly Vedlajsie Ucinky.

  Zastavte používanie Kamagra perorálnej želé a okamžite vyhľadajte svojho lekára, ak máte závažný vedľajší účinok, ako napríklad:
  - náhla strata videnia;
  - zvonenie v ušiach alebo náhla strata sluchu;
  - bolesť na hrudníku alebo ťažký pocit, bolesť šíriaca sa do ramena alebo ramena, nevoľnosť, potenie, celkový pocit choroby;
  - nepravidelný tep srdca;
  - opuch v rukách, členkoch alebo nohách;
  - dýchavičnosť;
  - zmeny videnia;
  - pocit ľahkej hlavy, mdloby;
  alebo erekcie penisu, ktorá je bolestivá alebo trvá 4 hodiny alebo dlhšie.

  Menej závažné vedľajšie účinky perorálnej želé Kamagra môžu zahŕňať:
  - teplo alebo sčervenanie tváre, krku alebo hrudníka;
  - upchatý nos;
  - bolesť hlavy;
  - problémy s pamäťou;
  - podráždený žalúdok;
  - alebo bolesť chrbta.

  Užívajte Kamagra perorálne želé presne tak, ako Vám predpísal lekár. Neužívajte väčšie alebo menšie množstvá alebo dlhšie, ako je odporúčané. Postupujte podľa pokynov na štítku s predpismi.
  Kamagra perorálna želé sa zvyčajne užíva len v prípade potreby, 30 minút až 1 hodinu pred sexuálnou aktivitou. Môžete trvať až 4 hodiny pred sexuálnou aktivitou. Nepoužívajte Kamagra Oral Jelly viac ako raz denne.
  Kamagra Oral Jelly vám môže pomôcť pri erekcii, keď nastane sexuálna stimulácia. Erekcia sa nevyskytne len pri užívaní tabletky. Dodržujte pokyny lekára.

  Stránky blogu