Levitra Generický


 • Generic Strattera
 • Generický Levitra 20mg je inhibítor fosfodiesterázy. Funguje tým, že pomáha uvoľniť svaly a zvýšiť prietok krvi do penisu počas sexuálnej stimulácie. To pomáha mužom dosiahnuť a udržiavať erekciu. Levitra 20 mg tableta sa používa na liečbu erektilnej dysfunkcie (impotencie). Lacné lieky Levitra 20 mg sa môžu používať aj na iné účely, ako sú uvedené v tomto sprievodcovi liekov.
  Privacy

  Levitra Generický 20mg

  výrobok dávkovanie MNOŽSTVO Za cena objednať
  Levitra Generický20mg16 Pilulky + 4 Prémia€4.38€70.12
  Levitra Generický20mg22 Pilulky + 8 Prémia€4.52€99.39
  Levitra Generický20mg50 Pilulky + 10 Prémia€3.97€198.35
  Levitra Generický20mg80 Pilulky + 10 Prémia€3.46€276.43
  Levitra Generický20mg100 Pilulky + 20 Prémia€3.61€360.52

  Späť na začiatok
  Tu uvedené zdravotné a lekárske informácie sú len na všeobecné účely a nenahrádzajú odbornosť a úsudok vášho lekára alebo iného zdravotníckeho pracovníka. Nemali by sa chápať tak, že naznačujú, že používanie tohto lieku je pre Vás bezpečné, vhodné alebo účinné. Vždy sa poraďte so svojím lekárom skôr, než začnete používať tento liek alebo akékoľvek iné lieky.

  Neužívajte Levitra 20mg Tabletu, ak užívate aj nitrátový liek na bolesť na hrudníku alebo srdcové problémy.
  Zahŕňa nitroglycerín (Nitrostat, Nitrolingual, Nitro-Dur, Nitro-Bid a ďalšie), izosorbid dinitrát (Dilatrát-SR, Isordil, Sorbitrát) a izosorbidmononitrát (Imdur, ISMO, Monoket). Dusičnany sa nachádzajú aj v niektorých rekreačných liečivách, ako je amylnitrát alebo dusitany ("poppers"). Užívanie lieku Levitra s nitrátovým liekom môže spôsobiť vážne zníženie krvného tlaku, čo vedie k mdlobu, mŕtvici alebo infarktu. Počas sexuálnej aktivity, ak sa stanete závratom alebo nevoľnosťou, alebo máte bolesť, necitlivosť alebo brnenie v hrudníku, paží, krku alebo čeluste, okamžite zastavte a zavolajte svojho lekára.
  Môžete mať závažný vedľajší účinok Levitra. Neužívajte Levitra 20mg Tabletu viac ako raz denne. Nechajte medzi dávkami prejsť 24 hodín. Ak je erekcia bolestivá alebo trvá dlhšie ako 4 hodiny, vyhľadajte lekársku pomoc. Predĺžená erekcia (priapizmus) môže penis poškodiť. Levitra môže znížiť prietok krvi k optickému nervu oka a spôsobiť náhlu stratu videnia. Toto sa vyskytlo u malého počtu ľudí, ktorí užívali Levitra, z ktorých väčšina mala tiež ochorenie srdca, cukrovku, vysoký krvný tlak, vysoký cholesterol alebo niektoré už existujúce problémy s očami a u tých, ktorí fajčia alebo sú starší ako 50 rokov. Nie je jasné, či je Levitra skutočnou príčinou straty zraku.
  Prestaňte používať Levitra a získajte okamžitú lekársku pomoc, ak máte náhlu stratu zraku.

  Prestaňte používať Levitra a získajte okamžitú lekársku pomoc, ak máte náhlu stratu zraku. Ak máte akýkoľvek z týchto príznakov alergickej reakcie, získajte okamžitú lekársku pomoc: žihľavka; ťažké dýchanie; opuch tváre, pier, jazyka alebo hrdla. Počas sexuálnej aktivity, ak sa stanete závratom alebo nevoľnosťou, alebo máte bolesť, necitlivosť alebo brnenie v hrudníku, paží, krku alebo čeluste, okamžite zastavte a zavolajte svojho lekára.
  Môžete mať závažný vedľajší účinok Levitra. Prestaňte používať Levitra a ihneď zavolajte lekára, ak máte niektorý z týchto závažných vedľajších účinkov: náhlu stratu videnia; zvonenie v ušiach alebo náhla strata sluchu, bolesť na hrudníku alebo ťažký pocit, bolesť šíriaca sa do ramena alebo ramena, nevoľnosť, potenie, celkový pocit choroby; nepravidelný tep srdca; opuch v rukách, členkoch alebo nohách; dýchavičnosť; zmeny nvision; pocit ľahkej hlavy, mdloby; penis erekcia, ktorá je bolestivá alebo trvá 4 hodiny alebo dlhšie; alebo záchvatom (kŕče). Menej závažné nežiaduce účinky lieku Levitra môžu zahŕňať: teplo alebo začervenanie tváre, krku alebo hrudníka; upchatý nos; bolesť hlavy; problémy s pamäťou; podráždený žalúdok; alebo bolesti chrbta. Toto nie je úplný zoznam vedľajších účinkov a iné sa môžu vyskytnúť. Informujte svojho lekára o lekárskych vedomostiach o vedľajších účinkoch

   Užívajte Levitra presne tak, ako Vám predpísal lekár. Neužívajte väčšie alebo menšie množstvá alebo dlhšie, ako je odporúčané. Postupujte podľa pokynov na štítku s predpismi. Odoberte každú dávku plným pohárom vody. Levitra sa môže užívať s jedlom alebo bez jedla. Levitra sa zvyčajne užíva iba v prípade potreby, približne 60 minút pred sexuálnou aktivitou.
  Liečba môže pomôcť dosiahnuť erekciu, keď nastane sexuálna stimulácia. Erekcia sa nevyskytne len pri užívaní tabletky. Dodržujte pokyny lekára. Neužívajte Levitra viac ako raz denne. Nechajte medzi dávkami prejsť 24 hodín. Ak je erekcia bolestivá alebo trvá dlhšie ako 4 hodiny, vyhľadajte lekársku pomoc. Predĺžená erekcia (priapizmus) môže penis poškodiť. Skladujte Levitra pri izbovej teplote mimo vlhkosti a tepla.

  Stránky blogu